1
2
3
Time of Diamonds

Ми раді вітати Вас у світі блиску і традицій, у світі, що створений силою уяви. Time of Diamonds - це запатентований український ювелірний бренд. Ми створюємо особливі прикраси, призначені дамі: наздвичайні творіння для единої і неповторної. Для нас створення ювелірних прикрас, будь то каблучки і сережки, чи підвіски та запонки - це чудо, закарбоване в матеріальному.

Наш стиль

Від розкоші королевських традицій до сучаної моди, стильні прикраси на будь-який смак та вік. Ексклюзивні моделі поєднують у собі строгі та вишукані лінії класики і легкість ажурної розсипи діамантів, їх дарують на події, бажаючи увічнити унікальність моменту. А також, прикраси для повсякденного життя, що являються найбільш бажаними, підкреслюючи стиль і настрій. Time of Diamonds - це дорогоцінний вибір. 
 

Філософія бренду

Торгова марка TofD – це історія династії ювелірів, випробувана часом. Наша філософія грунтується на розумінні  того, що леді заслуговують на краще із кращого, оскільки носити прикраси - це та традиція, котра ніколи не викорінить себе. Кожен виріб розкриває народжену натхненням ідею, щонадалі набуває обрисів і підпорядковується задуму через форми і елементи, де в кожному відблиску відбивається суть. Вироби з душею - це те, до чого ми прагнемо.